частина 01. вот ві а гоінг ту ток ебаут

отаквот виглядала фотосесіяХочу розказати, про то, як я в парі з Мартою Пивоваренко їздив автостопом до Грузії. Про то, як ми подолали біля 10 000 км. Де ми були, і що ми бачили. Поділитись враженнями і роздумами з приводу побаченого.

Бажання покататися де-небуть стопом, виникло після того, як познайомився з Андрієм Бандрівським, який проїхав так від Львова десь до Малазії, чи чогось в тому роді. Згодом

подав ідею проведення автостопних перегонів. Чим ми успішно і скористались. Підготовка, спонсори, пошук людей, журналісти, прес конференції, і купа всякої іншої бєлібєрди зайняла купу часу. Але врешті решт ми виїхали.

Під час мандрівки пробував робити якісь записи. Спочатку навіть виходило по дорозі слати мейли з докладними описами подій. Але чим далі ми іхали, чим в глухіші місця потрапляли, тим цікавіше ставало все навколо, тим менше часу лишалося на всяку лєву єресь. Спочатку я намагався вести щоденники, потім просто робив замітки про ключові події, згодом забив і на то, про мейли чи ше шось в тому роді взагалі мовчу.

Частина “щоденників” наведених нижче була зроблена в дорозі, і до певної міри переповнена враженнями. Частина написана по замітках згодом після повернення. А більша частина з того всього не написана взагалі, але я сподіваюсь буде поступово виникати по мірі хронології викладення.

фото

Більше тут:
00. Вступ
01. Лет”с зе паті старт
02. Май діар Юкрейн

03. Велкам ту Раша
04. Автостопом по Кубані

05. На горизонті Кавказ
07. Владикавказ енд окрєсності

08. Всеще Владикавказ

09. Велкам ту Південна Осетія
10. Всеще Південна Осетія

11. Нарешті Грузія
12. Горі
13. Тбілісі
14. Фото з поїздки 2006 року

5 thoughts on “частина 01. вот ві а гоінг ту ток ебаут

 1. saper_vasja

  блін заздрю!
  давно хочеться автостоп відтестити. але на всі види екстріму невистачає часу і грошей :)

  Дуже цікавить звіт, бажано з описом витрат та нюансів :)

 2. admin Post author

  Ну опис буде по ходу.
  Скажу так суто для затравки, шо за весь час подорожі (3 тижні) потратив приблизно 40 баксів.

 3. Anonymous

  Ну чувак, хочу сказати, жгьот! =)
  Але є одна неспівставочка: спочатку пишеш “я в парі з Мартою Пивоваренко”, а на другому фото – ти з якимось тіпом. Негоже читачів обманювати!
  Дайош секс-аччьот про Марту! ;)

 4. admin Post author

  Втому пості картинки з фотосесії для журналістів (прикинь в нас навіть таке було). Чувак, це Юрко Хоркавий, кстаті студент МедУніверу, він не поїхав по бюрократичних причинах. Марта на фотках буде пізніше.

Leave a Reply